Każdy event biznesowy, oprócz znamienitych Gości, potrzebuje odpowiedniej oprawy. Taką oprawę, wraz z szeregiem dostępnych wokół niej usług, oferuje trzygwiazdkowy Hotel MODUS. Po pierwsze, organizujemy rozmaite spotkania biznesowe. Ich głównymi celami są przykładowo zapoznanie się z firmą, jej prezentacja, a także integracja w jej ramach. Po drugie, zajmujemy się organizacją szkoleń o różnej tematyce, których głównymi zadaniami są edukacja i rozwój pracowników czy też uczestników. Po trzecie, możemy zorganizować także spotkania rekrutacyjne – odbywające się w świetnych warunkach, dają komfort zarówno rekruterom, jak i rekrutowanym. Współpracujemy także w kwestii pokazów i imprez firmowych, w tym możemy zorganizować wykwintne bankiety. Nasze trzy sale konferencyjne stoją przed Państwem otworem.

Modern, Kwadro i Panorama

Wszystkie nasze trzy sale konferencyjne na wynajem na Śląsku są nowocześnie urządzone i perfekcyjnie zorganizowane. Możemy zrealizować w nich eventy w różnych wariantach oraz konfiguracjach stołów, zależnie od rodzaju wydarzeń i preferencji Wynajmujących. Wszystkie sale na konferencje mają klimatyzację, jak i doskonale zaaranżowane, dostępne w nich w ciągu dnia, światło dzienne. Panoramiczne przeszklenia na pewno dodają temu wszystkiemu uroku i elegancji. Dbamy o to, aby organizowane w Hotelu MODUS konferencje były jak najlepszym doświadczeniem i niezapomnianym przeżyciem, które płynie w przyjaznej i przyjemnej atmosferze.

W cenie wynajmu Sali oferujemy

Wynajmując nasze sale, macie Państwo dostępne kilka ważnych rzeczy oraz usług dla organizacji swojej konferencji. Są to:

ekran,
flipchart,
bezpłatny dostęp do Internetu,
parking,
rzutnik – za dodatkową opłatą 50 zł.

Realizując z nami konferencję – dowolny event, jakim może być spotkanie biznesowe, szkolenie, spotkanie rekrutacyjne, pokaz lub impreza firmowa czy bankiet – macie Państwo pewność, że dostarczone przez nas przestrzenie, usługi oraz jedzenie cateringowe – są najwyższej klasy. Goście będą z pewnością zadowoleni – a my oczywiście zapraszamy.

 

Rodzaj sali: Wynajem całodzienny: Wynajem godzinowy:
Sala panorama 800 zł / cały dzień 250 zł / godzina
Sala kwadro 900 zł / cały dzień 250 zł / godzina
Sala modern 1500 zł / cały dzień 250 zł / godzina

*Cena wynajęcia sali może być ustalona indywidualnie w zależności od menu i ilości osób.
*w/w ceny są cenami netto